View web version

Facebook
NAME – New Actions for Migrant Women

1st Newsletter

Liepa

NAME - 1st Newsletter

NAME – New Actions for Migrant Women

Ar norite daugiau sužinoti apie imigrančių
moterų užimtumo galimybes ir kliūtis Europoje?

 

Parsisiųskite projekto NAME tyrimo ataskaitas!

Nacionalinės ataskaitos
apie imigrančių moterų užimtumo situaciją Danijoje, Italijoje, Ispanijoje, Kipre ir Lietuvoje.

Lyginamoji
imigrančių moterų užimtumo situacijos Europoje ataskaita.

Šioje tarptautinėje projekto partnerių parengtoje ataskaitoje pateikiama bendra ir reali imigrančių moterų darbo ir gyvenimo sąlygų Europoje situacijos apžvalga. Tai yra NAME projekto partnerių darbo rezultatas, kurio tikslas – pateikti duomenis, įžvalgas ir įkvepiančias integracijos istorijas. Ataskaita siekiama apžvelgti imigrančių moterų, kurios dabar yra neatsiejama mūsų visuomenės dalis, poreikius, iššūkius ir stipriąsias puses.

Atsisiuntę ataskaitą, daugiau sužinosite apie imigrančių moterų užimtumo galimybes bei kliūtis; taip pat rasite įkvepiančių gerosios praktikos pavyzdžių iš nacionalinių projektų ir veiklų, kuriomis siekiama pagerinti moterų imigrantų integraciją į darbo rinką.

Ataskaita parengta atliekant teorinę analizę ir lauko tyrimą, paremtą interviu su vietiniais ekspertais, dirbančiais migrantų įdarbinimo srityje visose projekto partnerių šalyse

Ataskaitas taip pat galima atsisiųsti iš projekto NAME svetainės.

Apsilankykite svetainėje

nameproject.eu

Imigrančių moterų stiprinimas ir pagalba joms
integruojantis į darbo rinką

Moterys imigrantės yra neatsiejama mūsų šiuolaikinės visuomenės dalis: labai svarbu stiprinti jų vertybes, gebėjimus ir įgūdžius. Tarptautinė projekto partnerių ataskaita buvo parengta siekiant turėti daugiau informacijos apie imigrančių moterų situaciją ir tai, kaip jos gali prisidėti prie daugiakultūrės mūsų visuomenės.

 

NAME projektas gimė iš partnerystės, kurią sudao šešios organizacijos iš Danijos, Lietuvos, Italijos, Ispanijos ir Kipro. Siekdami bendrų tikslų, mes bendradarbiaujame su imigrantėmis moterimis, kurios nori sukurti savarankišką gyvenimą ir su profesionalais, kurie nori sužinoti daugiau apie galimybes atrasti naujas kultūras.

 

Projektu NAME siekiama gerinti imigrančių moterų įsidarbinimo ir savipagalbos galimybes bei saugaus ir nepriklausomo kasdienio gyvenimo sąlygas, tuo pat metu gilinant supratimą apie bedarbių imigrančių moterų specifinius poreikius.

Tikslas

 

Manome, kad siekiant pagerinti moterų imigrančių gyvenimo ir darbo sąlygas įmanoma skatinant bendradarbiavimą ir keičiantis patirtimi bei gerosiomis praktikomis moterų imogrančių verslumo skatinimo ir įsidarbinimo srityse. Ataskaitoje pateikiama išsami informacija apie apie ilgalaikių bedarbių imigrančių moterų išsilavinimo lygį, užimtumą ir gyvenimo sąlygas Europoje.

Tikslinė grupė

Pagrindinės projekto NAME tikslinės grupės yra imigrantės moterys, politinius sprendimus priimantys asmenys, profesinės ir kitos švietimo įstaigos, taip pat darbdaviai, norintys suteikti imigrantėms moterims naujas galimybes įsidarbinti, išlaikyti save ir kurti saugų bei nepriklausomą kasdienį gyvenimą.

Sekite mus

Tam, kad apie projektą NAME sužinotumėte daugiau, apsilankykite projekto svetainėje:

nameproject.eu

Apsilankykite mūsų projekto „Facebook“ puslapyje, kuriame kiekvieną savaitę dalijamės teigiamomis ir įkvepiančiomis imigrančių moterų istorijomis bei informacija apie vykdomą projekto veiklą ir naujienas.

facebook.com/name.projecteu

Projekto partneriai

Projektą NAME bendrai finansuoja programa „Erasmus +“: EK Erasmus+ programa, 2 pagrindinis veiksmas (KA2) – Strateginės partnerystės suaugusių švietimo srityje. Projektas įgyvendinamas penkiose šalyse ir jame, kaip partneriai, dalyvauja šešios organizacijos:

 
 

Koordinatorius

 

CLAVIS sprog & competence 

Danija

 

www.clavis.org

 
 

RAMBOLL

Danija

 

ramboll.com

 
 

CESIE

Italija

 

cesie.org

 
 

Magenta Consultoria

Ispanija

 

magentaconsultoria.com

 

CSI, Center for Social Innovation

Kipras

 

csicy.com

 

European Innovation Centre

Lietuva

 

www.einc.lt

 
 

Europos Komisijos parama šio leidinio rengimui nereiškia pritarimo jo turiniui, kuriame pateikiama autorių nuomonė, todėl Europos Komisija negali būti laikoma atsakinga už informaciją panaudotą šiame leidinyje.

Facebook

© NAME
Newsletter developed by CESIE

View web version | Unsubscribe

 

You have received this e-mail at [Email[ because you are subscribed to CESIE newsletter.
We recently updated our Privacy Policy. Renew your consent to data collection here.
If you do not want to receive our newsletters anymore, please click here to unsubscribe.